866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Baśnie hinduskie w dobrej cenie

Sekret zycia Basnie hinduskie - Praca Zbiorowa Lalki w ogniu. Opowieści z Indii - Paulina Wilk Indie Spółka z o.o. - Joanna Irzabek

Dziś zwracam uwagę na książkę audio, a nie na e-booka. A to z okazji oferty w księgarni ebookpoint.pl. "Baśnie hinduskie. Sektret życia" recenzowałem niedawno i choć nie oceniłem najwyżej, to sądzę, że dla miłośników opowieści z tysiąca i jednej nocy może to być miła (czytana) lektura. Audiobooka można w cenie 12,10 PLN dziś kupić tutaj.

W trochę wyższej, ale wciąż atrakcyjnej cenie, można nabyć również "Lalki w ogniu" Pauliny Wilk. To całkiem niezłe wprowadzenie w tematykę okołoindyjską. E-booka w cenie 13,45 PLN można nabyć tutaj.

Nowsza książka innej polskiej autorki, choć znacznie słabsza pozycja (moja recenzja tutaj), a mianowicie "Indie Spółka z o.o." Joanny Irzabek dziś oferowana jest natomiast za 14,95 PLN.