866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle 7 z Niemiec taniej o 10 EUR

Kindle 7 taniej o 10 EUR w niemieckim Amazonie, więc nadarza się kolejna okazja dla osób poszukujących podstawowego, dość taniego, stabilnie działającego czytnika z dobrym ekranem. Takimi przymiotnikami mogę podsumować czytnik Kindle 7, który recenzowałem w lutym tego roku. 

 

Biały Kindle 7, nowość w Europie, również objęty jest aktualną promocją (źródło: amazon.de)

 

Obniżka o 10 EUR dotyczy modeli z reklamami (niem. "mit Spezialangeboten") jak i bez reklam. Różnica jest taka, że te pierwsze są oczywiście tańsze, ale można je zamawiać tylko na adres niemiecki. Tutaj przyda się możliwość wysyłki przez sprawdzonego pośrednika: mailboxde. Procedurę opisałem w osobnym artykule. Przypominam, że najtańsza przesyłka przy pomocy tej firmy to dodatkowy koszt 8,09 EUR (Poczta Czeska z ubezpieczeniem paczki do 35 EUR). Natomiast czytniki bez reklam (ale droższe) możemy zamówić bez zbędnych ceregieli (za to z odpłatną przesyłką) bezpośrednio na adres w Polsce. 

 

Gdyby opisy strony po niemiecku stanowiły problem, to niemiecki Amazon udostępnia również wersję po angielsku. Jak pisałem już wcześniej, po zalogowaniu na konto w Amazonie, można na stałe przełączyć to w ustawieniach konta.

 

Modele czytników objęte promocją:

 

Kindle 7 z reklamami biały

w cenie 59,99 EUR (plus przesyłka z mailboxde min. 8,09 EUR)

Kindle 7 z reklamami czarny

w cenie 59,99 EUR (plus przesyłka z mailboxde min. 8,09 EUR)

Kindle 7 bez reklam biały

w cenie 72,35 EUR (plus przesyłka z Amazonu bezpośrednio do Polski min. 5,73 EUR)

Kindle 7 bez reklam czarny

w cenie 72,35 EUR (plus przesyłka z Amazonu bezpośrednio do Polski min. 5,73 EUR)

 

 

Obecnie najtańszy, ale nie najszybszy, zakup to wybranie Kindle 7 z reklamami i przesyłka przez mailboxde. Minimalny koszt takiego zakupu (w zależności od rodzaju przesyłki i kursu euro), to nieco ponad 290 PLN. Wygodny i szybszy zakup do Polski, to koszt (w zależności od rodzaju przesyłki i kursu euro) nieco ponad 335 PLN. Oferta jest ważna do 23 XI 2015 r. (godz. 23:59).