905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W Amazonie 20% rabatu dla zakupu z NOWYCH kont BIZNESOWYCH

Amazon chce przyciągnąć do swojego sklepu także osoby dokonujące zakupów na firmę. W tym celu po raz kolejny ruszyła akcja promująca konta biznesowe. Tym razem wygląda na to, że mamy wsparcie w języku polskim. Oficjalna strona promocji jest przetłumaczona w całości, więc w razie kłopotów czy wątpliwości, może i kontakt w języku polskim nie będzie wyzwaniem.

 

 

Amazon oferuje teraz 20% zniżki na pierwsze 100 EUR wydane z konta biznesowego (żródło: amazon.com)

 

 

Dla nowych klientów biznesowych przygotowano powitalny rabat 20%. Na stronie Amazon Business czytamy m.in. „Podaj kod AB20OFF w trakcie składania zamówienia i otrzymaj 20% zniżki na pierwsze 100 EUR wydane w serwisie Amazon Business.” [Aktualizacja: nie widzę już tego zapisu na stronie sklepu. Promocja prawdopodobnie została zakończona]. Możliwość użycia kodu powinna być przyznana do 48 godzin od momentu weryfikacji konta. Można go wykorzystać do 31.12.2019 r. Amazon zaznacza, że powinno to być „za pośrednictwem wybranych kanałów partnerskich”. Oznacza to skorzystanie, na przykład z moich, odsyłaczy do oferty sklepu.

 

Warto pamiętać, że rabat zostanie przyznany tylko dla produktów wysyłanych przez Amazon. Nie dotyczy to oferty zewnętrznych sprzedawców. Posiadając konto biznesowe, bezpłatna dostawa obowiązuje już od zakupów o wartości 29 EUR.

 

Kindle Paperwhite 4 jest teraz oferowany w obniżonej cenie (źródło: amazon.de)

 

Aktualnie można skorzystać z promocyjnej oferty obejmującej czytniki Kindle. O akcji pisałem przedwczoraj. Kindle Paperwhite 4 z firmową okładką może być miłym akcentem na pierwszy zakup tego typu.

 

10 EUR taniej po doładowaniu

Można dodatkowo uzyskać 10 EUR zniżki w ramach akcji promującej doładowanie amazonowego konta w fizycznych sklepach na terenie Polski. Kupując doładowanie o wartości minimum 30 EUR w placówce biorącej udział w akcji, możemy otrzymać rabat 10 EUR. Zniżka dotyczy artykułów sprzedawanych przez Amazon. Wspomniana kwota powinna zostać odliczona przy kasie od sumy zamówienia np. za czytnik. Więcej szczegółów na stronie akcji „Kod doładowania na paragonie”.

 

Partnerzy akcji „Kod doładowania na paragonie” (źródło: amazon.de)

 

Revolut

Za zakupy możemy zapłacić trochę mniej, jeśli podczas płatności skorzystamy z karty wielowalutowej (np. ja używam fizyczną kartę Revolut).

 

Karta wielowalutowa (np. Revolut) oferuje lepszy przelicznik podczas zakupów w obcej walucie (źródło: revolut.com)

 

 Odsyłacze do sklepu, zawarte w tekście, są częścią programu afiliacyjnego Amazon