866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Paperwhite 2 bardzo tanio - powraca (używany, na gwarancji)

Wśród używanych czytników z Amazonu, raz po raz pojawiają się ciekawe oferty. Osoby zainteresowane zakupem kindelków po okazyjnych cenach, zachęcam do śledzenia ich dostępności, z zamieszczanych przeze mnie (poniższych) odsyłaczy. Obecnie w bardzo korzystnej cenie można zakupić na przykład Kindle Paperwhite 2. Czytnik kosztuje (w przeliczeniu) około 320 złotych. Przy jego możliwościach i jakości, jest to bardzo korzystna oferta. Większość osób, które kupiła w ten sposób czytniki i wypowiadała się na forach, zakupiła sprzęt w bardzo dobrym stanie, nawet bez śladów używania. W razie problemów, używane czytniki sprzedawane przez Amazon objęte są roczną gwarancją.

 

Kindle Paperwhite 2

 

Lista używanych czytników w aktualnej ofercie Amazonu:

 

Kindle

- Kindle 7 - od. 49,40 EUR (ok. 215 PLN);

- Kindle 8 - od. 53,70 EUR (ok. 235 PLN);

- Kindle Paperwhite 2 - od. 72,34 EUR (ok. 320 PLN);

 

Kobo

- Kobo Aura H2O - od. 167,59 EUR (ok. 730 PLN);

 

PocketBook

- PocketBook Touch Lux 3 - od. 97,93 EUR (ok. 430 PLN);

- PocketBook Sense (Kenzo) - od. 102,75 EUR (ok. 450 PLN);

- PocketBook Ultra - od. 105,50 EUR (ok. 460 PLN);

- PocketBook Basic 2 - od. 61,24 EUR (ok. 270 PLN);

 

Bookeen Cybook

- Cybook Muse Frontlight - od. 116,44 EUR (ok. 510 PLN);

 

Tolino

- Tolino Vision 3 HD - od. 130,10 EUR (ok. 570 PLN);

 

W powyższych wyliczeniach uwzględniłem cenę z polską stawką VAT. Pierwotnie w sklepie wyświetlana jest kwota uwzględniająca niemiecki VAT (niższy niż w Polsce). Ostateczna kwota w złotówkach może być różna (zależy od kursu euro oraz prowizji banku). Przesyłka zakupów o wartości od 39 EUR  - do Polski bezpłatnie. Jako dostawcę, należy z listy wybierać oferty Amazonu (opisane jako "Realizacja przez Amazon").

 

Trwające promocje na (nowe) czytniki Kindle Paperwhite 3

Przypominam, że najnowszy model z rodziny Paperwhite - Kindle Paperwhite 3, można teraz (w ramach promocji "Angebote zum Verlieben") kupić w niemieckim Amazonie za ok. 535 PLN. Promocję opisałem tutaj: "Kindle Paperwhite 3 - 20 EUR taniej w ramach walentynkowej promocji". Podobne oferty są również (taniej o 30 EUR wersja biała oraz czarna, ale trzeba dodać koszt wysyłki) we Francji i we Włoszech (wersja biała oraz czarna).

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach czytników, motywujecie mnie do dalszej pracy :)