866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Paperwhite 3 - 20 EUR taniej w ramach walentynkowej promocji

Kindle Paperwhite 3 można teraz kupić taniej w walentynkowej promocji. Niemiecki Amazon oferuje swój najpopularniejszy model czytników taniej o 20 EUR. Są też inne oferty walentynkowe, ale nie związane z czytnikami.

 

Walentynkowa promocja obejmuje przecenę Kindle Paperwhite 3 o 20 EUR (źródło: amazon.de)

 

Przypominam, że do Polski można zamówić wersje bez reklam (niem. "Ohne Spezialangebote"). Ich  katalogowa cena, poza promocjami, wynosi 144,70 EUR. Zakupy o wartości od 39 EUR Amazon dostarcza na polski adres bez dodatkowych opłat. Czytniki z reklamami są tańsze, ale można je do Polski kupić n. przez pocztowego pośrednika Mailboxde (opisałem to tutaj).

 

 

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, czarny)

cena 124,02 EUR (ok. 535 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi + 3G, bez reklam, czarny)

cena 186,04 EUR (ok. 810 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, biały)

cena 124,02 EUR (ok. 535 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi + 3G, bez reklam, biały)

cena 186,04 EUR (ok. 810 PLN)

 

 

Dostawa czytnika zamówionego dziś, planowana jest między 13 a 15 lutego (wersja z wi-fi, czarna obudowa) lub 11-13 lutego (wersja z wi-fi, biała obudowa). Cena, którą zobaczymy w koszyku będzie wyższa, niż wyświetlona na stronie produktu, ponieważ po wybraniu polskiego adresu dostawy, Amazon nalicza polską (a nie niemiecką) stawkę podatku VAT. A jest ona trochę wyższa od obowiązującej za Odrą.

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach czytników, motywujecie mnie do dalszej pracy :)