866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle 7 przeceniony o 10 EUR

O 10 euro taniej można teraz kupić Kindle 7, podstawowy czytnik firmy Amazon. Prawdopodobnie będzie on wycofywany ze sprzedaży. Sam czytnik, choć podstawowy, bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Sprawna, stabilna praca i bardzo dobra jakość ekranu, czynią go bardzo konkurencyjnym wśród urządzeń o podobnej cenie. Recenzję czytnika zamieściłem we wpisie "Najtańszy Kindle 7 (Kindle Touch 2014) z niemieckiego oddziału Amazon - recenzja czytnika z ekranem 6"".

 

Lżejszy od wydania papierowego - tak reklamowany jest Kindle 7 (źródło: amazon.com)

 

Czytniki w wersji bez reklam można zamawiać z niemieckiego Amazonu bezpośrednio do Polski. Cena pokazana po wybraniu polskiego adresu dostawy (72,35 EUR) jest ostateczna, ponieważ ten sklep wysyła czytniki bez dodatkowych opłat. Przeliczenie na złotówki zależy od kursu euro i prowizji naszego banku. Jako, że ostatnio czytniki wysyłane są z magazynów w pobliżu Poznania, przesyłka zlecona dziś - powinna do nas trafić już w piątek. Przeceniona jest też wersja z reklamami, ale koszty przesyłki przez pośrednika pocztowego powodują, że tym razem zakup modelu "sponsorowanego" jest nieopłacalny.

 

Cena Kindle 7 (bez reklam) po wybraniu polskiego adresu dostawy (źródło: amazon.de)

 

Dzisiejszą obniżkę można traktować jako wyprzedaż, choć obniżka ceny nie jest duża. Za trzy tygodnie będzie sprzedawany jego lżejszy i ciut mniejszy następca - Kindle 8. O nowym modelu można znaleźć informacje we wpisie "Kindle 8 i biały Kindle Paperwhite 3 od lipca w Amazonie". 

 

Czytnik e-booków Kindle 7 można zamówić tutaj:

Kindle 7 bez reklam czarny (wi-fi)

cena 72,35 EUR (ok. 325 PLN)

 

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)