866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle 7 o 10 EUR taniej i bezpośrednio do Polski

Jak zamawiać Kindle 7, to tylko w niemieckim Amazonie... Właśnie uruchomiona została promocja cenowa na podstawowy czytnik firmy. W dniach 1-7 XII 2015 r. będzie można go kupić z rabatem 10 EUR. Warunki promocji opisane są tutaj. Co ciekawe, nie ma takiej oferty w oddziale sklepu we Włoszech, czy Wielkiej Brytanii. Coś mi się wydaje, że jest to wabik również na klientów z Polski.

 

Kindle 7 z niemieckiego Amazonu o 10 EUR taniej (źródło: amazon.de) 

 

Czytnik recenzowałem w tym roku i zyskał moje uznanie za bardzo dobry i chyba najlepszy (w tym zakresie cenowym) ekran. Zainteresowanych szerszym opisem modelu zapraszam do lektury wpisu: Najtańszy Kindle 7 (Kindle Touch 2014) z niemieckiego oddziału Amazon - recenzja czytnika z ekranem 6". Czytniki z reklamami nie są wysyłane do Polski, ale można je przesłać przez pośrednika. Natomiast wersje bez reklam Amazon wysyła bezpośrednio na polski adres. Ale obecna różnica w cenie między czytnikiem z reklamami i bez nich oraz wygoda dokonywania zakupu, przemawia moim zdaniem za wyborem tego drugiego.

 

Jeśli ktoś do tej pory nie zdecydował się na czytnikowy prezent, to może właśnie nadszedł ten moment, żeby zdążyć na czas....

 

Czytniki Amazon Kindle 7 objęte promocją do 7 XII 2015 r.

 

 

Kindle 7 (z reklamami, czarny, przesyłka do Polski przez Mailboxde)

59,99 EUR plus przesyłka od 8,09 EUR (razem: ok. 293 PLN)

 

Kindle 7 (z reklamami, biały, przesyłka do Polski przez Mailboxde)

59,99 EUR plus przesyłka od 8,09 EUR (razem: ok. 293 PLN)

 

Kindle 7 (bez reklam, czarny, bezpłatna przesyłka bezpośrednio do Polski)

72,35 EUR (ok. 311 PLN)

Kindle 7 (bez reklam, biały, bezpłatna przesyłka bezpośrednio do Polski)

72,35 EUR (ok. 311 PLN)

 

Wspomniany ekran w podstawowym modelu Kindle, jakkolwiek by nie był dobry, jest najdelikatniejszą częścią urządzenia. A skoro nie płacimy teraz za przesyłkę z niemieckiego Amazonu do Polski (wersja czytnika bez reklam), to może warto od razu pomyśleć o zabezpieczeniu. Firmowe okładki nigdy nie były tanie, ale są chwalone za jakość wykonania.

 

 

Firmowa okładka na czytnik Kindle 7 (źródło: amazon.de)

 

Amazon proponuje swoje etui w sześciu kolorach i cenie 24,99 EUR. Poniżej ich zestawienie z oryginalnymi określeniami kolorów oraz moim wolnym tłumaczeniem (którego na pewno nie można traktować jako poprawne).

 

Firmowe okładki Amazona dla Kindle 7 (2014)

 

Cayenne Rot (zdecydowanie czerwony)

Limone Gelb (wesoła limonka)

Magenta Rosa (magnetyczna rosa)

Marineblau (marynistyczny)

Schwarz (szwarc)

Violett (spokojny fiolet)

 

 

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach, motywujecie mnie do dalszej pracy :)