905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Czytniki książek elektronicznych na targach IFA 2015 w Berlinie – część I

 

Od kilku lat staram się robić na żywo przegląd ofert związanych z czytnikami e-booków na targach IFA. Poprzednio zdawałem relację w roku 2012 (relacja tutaj), 2013 (relacja tutaj) oraz 2014 (relacja tutaj). Jestem w drodze do Berlina i mam nadzieję, że i tym razem uda mi się dotrzeć do ciekawych produktów. Nie spodziewam się jakiś fajerwerków, a to z powodu coraz silniejszej konsolidacji czytnikowego rynku niemieckiego, tudzież rezygnacji tak małych jak i dużych podmiotów z konkurowania z kolosami. Także ci najmocniejsi gracze na tymże rynku - Amazon i Tolino, tradycyjnie nie będą obecni w halach wystawowych ze swoimi czytnikami.

 

 

Pocieszam się tym, że mimo wszystko targi IFA są niewątpliwie świętem wszystkich gadżeciarzy, więc na pewno nie zabraknie mi wrażeń. W poprzednich latach dwa dni było za mało, żeby obejść i oglądnąć wszystko, co mnie ciekawiło. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie gorzej

 

Zainteresowanych już teraz zapraszam na relację na stronie http://cyfranek.booklikes.com oraz na moim profilu na Instagramie https://instagram.com/cyfranek/ lub Facebooku https://www.facebook.com/cyfranekblog. Albo do zobaczenia w Belinie!

 

Druga część relacji dostępna jest tutaj.