866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

"Zapiski hinduskiej służącej" w dobrej cenie

Zapiski hinduskiej służącej - Baby Halder

Dawno nie było promocyjnych cen na książki elektroniczne o tematyce indyjskiej. Dziś pojawiła się okazja w księgarni woblink.com, a dotyczy polecanej prze ze mnie książki autorstwa Baby Halder - "Zapiski hinduskiej służącej". Książkę recenzowałem (recenzja tutaj) w roku 2013, więc nie jest to nowość. Tematyka pozostaje jednak aktualna i wciąż uważam książkę za godną polecenia.

W recenzji marudziłem trochę na temat okładki. Ale tak się złożyło, że w ostatni wtorek na temat okładek książek wypowiedziała się autorka bloga asiaya.pl. I wiecie co skłoniło ją do wpisu? Nie, nie okładka "Zapisków hinduskiej służącej", ale dwóch innych książek. Poniżej załączam wspomniane zestawienie okładek:

 

Okładki "typowych" książek o tematyce indyjskiej (źródło: profil FB bloga asiaya.pl)

 

A poniżej dla porównania okładka omawianej książki:

 

Polska wersja okładki "Zapisków hinduskiej służącej" (źródło: woblink.com)

 

Ale nie martwcie się, jak wspomniałem w recenzji "Dawno nie czytałem książki, której okładka tak znakomicie może być ilustracją porzekadła >>pasuje jak wół do karety<<". Książka nie jest wtórna.

E-book dziś do nabycia w woblink.com w promocyjnej cenie 12,77 PLN. Strona książki znajduje się tutaj.