905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Podsumowanie roku 2022

Dziękuję, że ze mną byliście. Był to kolejny dziwny rok, po sponiewieraniu wirusem z Wuhanu, wstrząsnęła nami inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Tematyka moich wpisów także tym razem nie była oderwana od tego, co się wokoło nas dzieje. Obok tradycyjnych wpisów o czytnikach i promocjach, pojawiły się więc na przykład wpisy o dostępnych w sieci bezpłatnych e-bookach w języku ukraińskim.

 

 

W roku 2022 opublikowałem dla Was prawie setkę wpisów. Głównie poradniki, informacje o nowościach na rynku czytników i e-booków oraz obszerne recenzje czytników. Statystycznie wypada prawie po dwa wpisy na tydzień. Myślę, że to całkiem nieźle jak na hobby, które jednocześnie wiąże się też z konkretnymi wydatkami. Dziękuję więc przy okazji tym, którzy dokonali wpłat na wirtualną kawę tudzież skorzystali przy zakupach z moich odsyłaczy, dzięki którym czasem otrzymuję prowizję. Uzyskane w ten sposób wpływy przeznaczam na kolejne zakupy sprzętów recenzowanych na blogu. W kolejce do testów czekają kolejne ciekawe czytniki i akcesoria...

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wciąż udaje się mi się recenzować bardzo zróżnicowane grono nowych modeli czytników (i jeden tablet i jeden archiwalny czytnik), które trafiają na nasz (i nie tylko nasz) rynek. W tym roku były to:

Kindle 3 Keyboard;

Kobo Libra 2;

Kindle Paperwhite 5 Kids Edition;

PocketBook Era;

Nook Glowlight 4;

TCL Nxtpaper 10s;

Empik GoBook;

Tolino Page 2;

inkBook Calypso Plus;

Kindle Paperwhite 5.

 

Zachęcam do regularnego odwiedzania bloga (także kopii zapasowej wpisów na Wordpressie) jak i śledzenia profili na Wykopie, Facebooku, Instagramie, Twitterze i Mastodonie

 

Oby w 2023 roku był czas na czytanie w (s)pokoju...