905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Promocja: PocketBook Era w dobrej cenie z okazji Black Friday Week

Trwa akcja Black Friday Week w Amazonie. Z tej okazji przeceniono wszystkie wersje czytnika Kindle Paperwhite 5 (więcej w tekście „Promocja: Kindle Paperwhite 5 taniej o 159 PLN z okazji Black Friday Week”). Ale niezła okazja trafiła się teraz także dla oczekujących na obniżkę ceny najnowszego czytnika marki PocketBook.

 

PocketBook Era (64 GB) kosztuje teraz 968,38 PLN

  

PocketBook Era występuje w dwóch wersjach – z 16 GB (srebrna ramka) i 64 GB (miedziana ramka). To uniwersalny i udany czytnik z fizycznymi przyciskami zmiany stron, ekranem o przekątnej 7 cali (17,8 cm) i pełną obsługą wypożyczalni Legimi i Empik Go. Więcej na jego temat znaleźć można we wpisie: „Recenzja: PocketBook Era z siedmiocalowym ekranem E-Ink Carta 1200”.

 

PocketBook Era teraz ponad 100 PLN taniej

 

Niestety tylko jedna wersja teraz została przeceniona – miedziana z 64 GB. Cena została obniżona do 968,38 PLN [Aktualizacja 25 XI 2022 r.: obecnie czytnik jest za 947,20 PLN]. Oficjalnie kosztuje u polskiego dystrybutora wynosi 1 189 PLN (teraz w cenie 1 130 PLN). Warto o sklepie dystrybutora pamiętać, choćby dlatego, że firmowe okładki do PocketBooka Ery są akurat tam taniej niż w Amazonie. Dostępne są: czarna flip, beżowa flip (89 PLN), czarna shell i brązowa shell (99 PLN).

 

Dziś zamówiony czytnik powinien dotrzeć w ciągu tygodnia.

 

Odsyłacze do sklepu, zawarte w tekście, są częścią programu afiliacyjnego Amazon