905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Znamy skalę OBNIŻEK CEN czytników Kindle w czasie Amazon Prime Day 2022

Jak już tutaj wspominałem, w dniach 12-13 lipca, także w polskim Amazonie szykują się ciekawe promocje w ramach Prime Day. Aby skorzystać z akcji, należy się zapisać do programu Amazon Prime. Roczny abonament kosztuje 49 PLN (4,10 PLN za miesiąc przy umowie na rok) lub 10,99 PLN miesięcznie (przy umowie na miesiąc). Zanim zaczniemy płacić, możemy skorzystać z 30 dni bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli zrezygnujemy z członkostwa w ciągu tych 30 pierwszych dni, nie zostaniemy obciążeni żadną opłatą. Oficjalna strona programu Amazon Prime znajduje się tutaj. Jeśli planujecie jakieś zakupy w czasie Prime Day, warto się zapisać już teraz.

 

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce odbędzie się w dniach 12-12 lipca 2022 r. (źródło: mat. prasowe Amazon)

 

 

W ramach programu Amazon Prime polscy klienci otrzymują także możliwość bezpłatnej dostawy dla zamówień towarów sprzedawanych przez sam Amazon. Ale chyba największa obecnie wartość tego abonamentu polega na dostępie do Amazon Prime Video. W ramach tej wypożyczalni można oglądać zarówno oryginalne produkcje Amazonu jak i sporo innych chwalonych seriali i filmów m.in. The Grand Tour, The Boys, 4 Blocks, Dobry omen, Upload, Downton Abbey, Wspaniała pani Maisel, Panchayat czy Kler. Od lipca będzie dostępny – serial Amazonu oparty na książce „Władca Pierścieni” J.R.R. Tolkiena.

 

W ramach Prime Video będzie można oglądać firmowany przez Amazon serial "Pierścienie władzy" (źródło: mat. prasowe Amazon)

 

Oficjalnie znamy już skalę obniżek cen niektórych produktów firmowanych przez Amazon w ramach tegorocznego Prime Day. I tak będzie można zaoszczędzić do 66% przy zakupie urządzeń Echo, w tym Echo w wersji międzynarodowej (4. generacji) (324,99 PLN zamiast 499,99 PLN) i Echo Dot International Version (4 generacji) (99,99 PLN zamiast 299,99 PLN); do 30% na urządzeniach Fire TV, w tym Fire TV Stick 4K Max (216,99 PLN zamiast 309,99 PLN) i Fire TV Stick (139,99 PLN zamiast 199,99 PLN); oraz do 44% na urządzeniach Kindle, w tym Kindle Paperwhite 5 (11. generacji) (459,99 PLN zamiast 689,99 PLN) i Kindle 10 (10. generacji) (224,99 PLN zamiast 399,99 PLN).

 

Kindle Paperwhite 5 w czasie Prime Day będzie sprzedawany za 459,99 PLN

 

W komunikacie prasowym podano tylko dwa modele czytników Kindle. Najwyraźniej nie kupimy u nas taniej Kindle Oasis 3, który jest u nas dostępny, ale nie bywa objęty wyprzedażami. Także Kindle Paperwhite 5 Signature Edition zapewne nie będzie oferowany w obniżonej cenie. Być może te modele będą przecenione w niemieckim Amazonie. Ale aby skorzystać z obniżek, tam także trzeba (choćby na 30 bezpłatnych dni, przed upływem tego czasu można zrezygnować bez ponoszenia opłat) przystąpić do programu Prime w amazon.de. O szczegółach będę jeszcze informował, kiedy ruszy akcja.

 

Odsyłacze do sklepu, zawarte w tekście, są częścią programu afiliacyjnego Amazon