905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Promocja: Bookeen Diva HD z firmową okładką taniej o 30 EUR

Bookeen Diva HD to francuski czytnik mający kilka ciekawych cech. Po pierwsze – polskie menu, co wciąż nie jest czymś oczywistym w tego typu urządzeniach. Po drugie, wyróżniające się, ciekawe wzornictwo, ponieważ cała obudowa pokryta jest silikonem. Po trzecie, choć nie ma wielordzeniowego procesora, to wciąż jeden z najszybciej i najsprawniej działających czytników książek. I w końcu, ma fizyczne przyciski zmiany stron, co usprawnia czytanie, tudzież regulowaną temperaturę barwową oświetlenia. Więcej na jego temat możecie się dowiedzieć z recenzji - „Bookeen Diva HD – czytanie W SILIKONIE (recenzja francuskiego czytnika książek)”.

 

Bookeen Diva HD teraz taniej o 20 EUR

 

Czytnik nie należy do tanich, szczególnie przy konieczności zakupu ze sklepu we Francji. Normalnie kosztuje on 139,90 EUR, a firmowa okładka 24,90 EUR. Dochodzą też koszty wysyłki. Ale teraz, z okazji walentynek, można czytnik z okładką kupić taniej. Sam Bookeen Diva HD przeceniono teraz do 119,90 EUR. Okładka kosztuje obecnie 14,90 EUR. Przy zakupie trzeba wybrać „OFFRE SPÉCIALE” zarówno przy dla samego urządzenia jak i jednej z ośmiu wersji okładek. W sklepie można płacić np. przez PayPal. Wraz z bardzo wysokimi kosztami wysyłki trzeba się liczyć z wydatkiem 156,60 EUR (ok. 710 PLN) co i tak jest taniej w porównaniu do 176,41 EUR przy zakupie w Amazonie. Jeśli ktoś szuka niebanalnego i szybko działającego czytnika z polskim menu – warto rozważyć.

 

Podsumowanie zamówienia czytnika z okładką przy wysyłce do Polski

 

Przy okazji przypominam, że w niemieckim Amazonie wciąż trwa walentynkowa promocja obejmująca wszystkie bieżące modele czytników Kindle. Nie uruchomiono niestety takiej oferty w polskim oddziale sklepu.