905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Księgarnie: Wydawnictwo Afera WPROWADZA e-booki w firmowej księgarni

Wydawnictwo Afera znane jest przede wszystkim z oferty obejmującej literaturę czeską. Jako fan m.in. Jaroslava Haška, Bohumila Hrabala czy Pavla Oty, chętnie sięgam po książki przez Aferę wydawane. Jedno z ostatnich moich odkryć to na przykład Iva Procházková, na której kolejne książki czekam z niecierpliwością.

 

Pozor! Wydawnictwo Afera wprowadziło e-booki do oferty swojej księgarni (źródło: www.wydawnictwoafera.pl)

 

Wydawnictwo Afera prowadzi także własną księgarnię internetową, do której trafiły także e-booki! Póki co jest ich 24. To miła wiadomość dla czytelników książek elektronicznych. Co prawda tytuły Wydawnictwa Afera są dostępne także w innych polskich internetowych księgarniach, ale obecność na stronie Wydawnictwa to zawsze ugruntowanie pozycji wydań elektronicznych oraz (mam nadzieję) większy zysk dla Wydawnictwa ze sprzedaży własnych książek. Może to też być z korzyścią dla czytelników. Z tego co sprawdziłem, tytuły na stronie wydawnictwa oferowane są obecnie taniej niż we wszystkich innych księgarniach (nie wiem czy wszystkie). Warto więc (oczywiście nie tylko ze względu na cenę) po literaturę czeską zaglądnąć na https://www.wydawnictwoafera.pl/. Promocyjne ceny powinny obowiązywać przynajmniej do 16 sierpnia.

 

Obecne promocyjne ceny e-booków mają obowiązywać przynajmniej do 16 VIII 2020 r. (źródło: www.wydawnictwoafera.pl)