905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Legimi zachęca do poczytania z dziećmi – e-book lub audiobook GRATIS

Od wczoraj można bezpłatnie pobrać jedną książkę, z puli udostępnionej przez Legimi. W ten sposób księgarnia oficjalnie dołącza się do akcji #TerazCzasNaCzytanie. Legimi umożliwia pobranie na półkę jednego, z dwudziestu wybranych na tę okazję e-booków (lub audiobooków).

 

#TerazCzasNaCzytanie w wykonaniu Legimi (źródło: legimi.pl)

 

Książkę można czytać tylko w aplikacji Legimi na urządzeniu mobilnym (tu także zadziałają audiobooki) lub na czytniku. Udostępnione tytuły to zarówno klasyka jak i nowsze pozycje, dla dzieci a także literatura bardziej młodzieżowa. W ofercie znaleźć można m.in.:

- Adam Bahdaj „Wakacje z duchami”;

- A. A. Milne „Chatka Puchatka”;

- Joanne K Rowling „Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny”;

- Kelly Barnhill „Dziewczynka, która wypiła księżyc”.

 

W akcji udostępniono do wyboru dwadzieścia tytułów (źródło: legimi.pl)

 

Aby uzyskać dostęp do książki, należy wejść na stronę akcji (https://www.legimi.pl/czas-na-czytanie/) i wpisać tam kod promocyjny „czytamy”. Można wtedy wybrać jedną z książek. Po zalogowaniu na konto (lub utworzeniu nowego), e-book znajdzie się na półce. W związku z zaleceniami, aby ograniczyć przebywanie poza domem, to kolejny argument, aby w spokoju poczytać w domu. Fajna akcja!

 

P.S.

Jeśli nie masz konta w Legimi, możesz teraz je założyć, uzyskując 30 dni bezpłatnego dostępu do wypożyczalni Legimi. Skorzystaj z odsyłacza: https://www.legimi.pl/kod/X3PV4/

 

Jeśli mam aktywny dostęp, z mojego polecenia można otrzymać 30 dni bezpłatnego dostępu