905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

SAMSUNG i CZYTAJ PL łączą siły z okazji piątych urodzin akcji czytelniczej

Samsung włączył się do akcji Czytaj PL! Dziś ruszyła specjalna edycja z okazji piątych urodzin Czytaj PL. W jej ramach można bezpłatnie uzyskać dostęp do dziesięciu e-booków i pięciu audiobooków. Z oprawy graficznej można wnosić, że strategicznym partnerem rocznicowej edycji został Samsung. Tłem do listy książek jest kadr, jakby żywcem wyjęty z bardzo udanej reklamy wykonanej dla polskiego oddziału koreańskiego koncernu. Nawiązuje ona nie tylko do przedświątecznej atmosfery, ale też w bardo udany sposób odwołuje się do polskich klimatów. No i oczywiście promuje produkty firmy :)

 

Reklama piątych urodzin Czytaj PL i zaproszenie do lektury dziesięciu książek

 

Książki są już dostępne w aplikacji mobilnej Woblink. Tym razem nie potrzeba żadnych kodów, wystarczy zalogować się na woblinkowe konto i przejść do listy książek. Warto podkreślić, że tym razem pamiętano także o lekturze dla dzieci. To miłe!

 

Kadr z bardzo udanej reklamy Samsunga (źródło: youtube.com)

 

Do wyboru otrzymujemy następujące pozycje:

- Agata Przybyłek „Bądź moim światłem”;

- Urszula Zajączkowska „Patyki, badyle”;

- Remigiusz Mróz „Parabellum. Tom I. Prędkość ucieczki”;

- Agnieszka Dauksza „Jeremianka. Biografia”;

- Max Czornyj „Ślepiec”;

- Anna Dziewit-Meller „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy”;

- Olga Hund „Psy ras drobnych”;

- Jędrzej Pasierski „Dom bez klamek”;

- Andrzej Maleszka „Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło”;

- Evžen Boček „Ostatnia arystokratka”.

 

Tym razem pamiętano także o lekturze dla dzieci

 

Podobnie, jak ostatnio, każda z książek jest dobrze opisana w aplikacji. Można więc spokojnie rozważyć, co się wybierze w pierwszej czy drugiej kolejności. Nie wiem, jak długo będą dostępne książki. Oby jednak spełniło się założenie organizatorów akcji i lektury uprzyjemniły przedświąteczne czy świąteczne podróże!

 

[Aktualizacja godz. 10:55, 16 XII 2019 r.]

Ukazała się oficjalna informacja o rozpoczęciu urodzinowej edycji Czytaj PL. Poinformowano, że "Akcja trwa od 16.12 do 15.01.2020".