881 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Kindle Paperwhite 3 taniej o 20 EUR

Ledwie się skończyła promocyjna oferta związana z Prime Day, a już pojawiła się kolejna obniżka cen czytnika Kindle Paperwhite 3. Można go teraz kupić o 20 EUR taniej. Można też odnieść wrażenie, że mamy do czynienia raczej z wyprzedażą niż kolejną obniżką. Było ich w tym roku całkiem sporo przecież.

 

Za Kindle Paperwhite 3 zapłacimy teraz 124,02 EUR (źródło:amazon.de)

 

Amazon na przykład w Japonii trwale obniżył ceny Kindle Paperwhite 3, szkoda, że nie zrobiono tego także w Europie. Ale widocznie u nas lepiej się sprawdzają sprzedaże akcyjne. Czytnik kosztuje teraz 124,02 EUR, czyli ok. 535 PLN. Cena uwzględnia już polską stawkę VATu, a dostawa do Polski jest bezpłatna. Ostateczna kwota w złotókach zależy od kursu euro i prowizji w naszym banku. Można też wybrać płatność przy pomocy przelewy24, wtedy ostateczną kwotę w PLN płacimy od razu.

 

Dziś zamówiony czytnik, możemy mieć w domu między 21 a 25 lipca (źródło: amazon.de)

 

Czytnik dostępny jest w wersji z białą lub czarną obudową. Do Polski wysyłane są wersje bez reklam.

 

Kindle Oasis 2 (używane) znowu dostępne

 

Kindle Oasis 2 (używane) można znowu zamówić do Polski (źródło: amazon.de)

 

Znowu pojawiły się (wczoraj ich zabrakło) używane czytniki Kindle Oasis 2. Można je zamówić bezpośrednio do Polski, w cenie 175,71 EUR, czyli ok. 765 PLN (cena z polską stawką VATu i bezpłatną dostawą do PL).

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)