884 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Tygodnik „Wprost” przez trzy miesiące za darmo (ale nie na czytniki)

Skusiłem się na trzymiesięczny bezpłatny dostęp do bieżących wydań tygodnika „Wprost”. Informację o takiej możliwości otrzymałem na mój adres pocztowy. Najwyraźniej moje dane są w bazie wydawcy od czasu, gdy kilka lat temu jeszcze czytywałem prasę. Skorzystałem więc, oczywiście mając nadzieję na przetestowanie wersji czytnikowej.

 

Do północy 29 IV można zamówić trzymiesięczny dostęp od tygodnika "Wprost"

 

Niestety, moje oczekiwania były na wyrost. Co prawda Łukasz Sporyszkiewicz w swoich wpisach pokazywał, że wersję tygodnika na czytniki Kindle kupuje się osobno, ale jednak miałem nadzieję. Może jednak... Oferta dotyczy jednak tylko dostępu przez aplikację mobilną. Wiem, że nie będę miał siły „wczytywać się” w świecący ekran telefonu, więc koniec końców dostępu nie aktywowałem. Ale może komuś się przyda, więc o ofercie wspominam.

 

Bezpłatny czasowy dostęp można rozpocząć po aktywacji usługi

 

Do wykorzystania „majówkowej” oferty macie czas dziś do północy. Wystarczy wpisać swoje podstawowe dane w formularzu umieszczonym na stronie promocyjnej oferty. W ciągu godziny od potwierdzenia adresu poczty elektronicznej, otrzymamy możliwość aktywacji trzymiesięcznego dostępu do wydań tygodnika „Wprost”.

 

Niestety, oferta dotyczy tylko dostępu przez aplikację mobilną