866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Fajna cena ebooka "Powrót do Missing"

Powrót do Missing - Abraham Verghese

Przy okazji recenzji fenomenalnej książki "Powrót do Missing" wspomniałem, że w moim ebooku było dużo błędów. A tak się złożyło, że trzy kolejno czytane książki zawierały mniej lub bardziej poważne błędy wynikające z niedbałej konwersji na wersję cyfrową. Napisałem list do księgarni, w której kupiłem akurat te trzy książki. Na szczęście dość szybko pliki zostały porawione. Pobrałem je ponownie i sądzę, że teraz "Powrót do Missing", "Dziewięć żywotów" oraz "Jadę sobie" w wersji elektronicznej nie będą przysparzały już takich kłopotów jak mnie. 

 

A wszystko to piszę, ponieważ większość recenzowanych przeze mnie ostatnio książek to ebooki. No, nie tylko dlatego... Jest jeszcze jedna przyczyna, serwis swiatczytnikow.pl zwrócił dziś moją uwagę na obniżkę ceny jednego z recenzowanych ebooków. Sądzę, że cena 9,99 zł za elektroniczną wersję "Powrotu do Missing" warta jest uwagi :) Więc jeśli jeszcze nie czytaliście, macie czytnik, a moja recenzja była pomocna...