866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle 20 funtów taniej z okazji Boxing Day

Kindle Paperwhite 3 można dziś kupić 20 GBP taniej w brytyjskim Amazonie. Oferta została przygotowana z okazji wyprzedaży poświątecznych organizowanych przez sklepy na Wyspach. Tym razem również można z niej skorzystać zamawiając zakupy na polski adres.

 

Dziś taniej można kupić Kindle Paperwhite 3 z okazji "Boxing Day" (źródło: amazon.co.uk)

 

W ofercie "Boxing Day" można kupić Kindle Paperwhite 3 (wersja biała i czarna) bez reklam (takie wysyłane są do Polski). W momencie zapłaty, cena będzie uwzględniać polską stawkę podatku VAT. Wybierając wysyłkę do Polski, należy liczyć się z dodatkowymi kosztami za przesyłkę. Zakup jednego czytnika to w sumie 106,67 GBP. Ostateczna kwota w złotych zależy od kursu funta i prowizji banku. W Amazonie można płacić polską kartą płatniczą.

  

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, czarny)

cena 102,50 GBP + 4,17 GBP przesyłka (razem ok. 560 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, biały)

cena 102,50 GBP + 4,17 GBP przesyłka (razem ok. 560 PLN)

 

 

Dziś zamówiony czytnik biały dotrze do Polski między 3 a 4 stycznie. Na wersję z czarną obudową trzeba trochę poczekać, można ją otrzymać 10 stycznia.

 

Podsumowanie zamówienia Kindle Paperwhite 3 (źródło: amazon.co.uk)

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach czytników Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)