904 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Empik wyprzedaje archiwalne czytniki

Jeden z czytelników bloga Świat Czytników wyszukał wyprzedaż archiwalnych czytników e-booków w internetowym sklepie empik.com. Wpis na blogu odniósł skutek, bo oto już w kilka godzin później, jeden z najtańszych modeli - OYO za 49 PLN, zniknął z oferty sklepu. 
 
 
Z oferty najtańszych urządzeń opisywanych na swiatczytnikow.pl, zniknął już OYO (źródło: empik.com)
 
Może ktoś z Was się skusi na czytnik za 99 PLN? Do wyboru z archiwalnych modeli jest: PocketBook 611, TrekStor Pyrus, Prestigio PER5162BEN i trzy modele marki iRiver. Ja z czytnika TrekStor Pyrus byłem umiarkowanie zadowolony. Gdyby ktoś chciał przeczytać recenzję, to jest dostępna we wpisie "Czytnik książek TrekStor Pyrus - pierwsze trzy tygodnie". Chętnych na PocketBooka za stówkę też bym od takiego pomysłu nie odwodził. Niech tylko nikt się nie waży kupować "czytników" z ekranem LCD!
 
 
Oryginalny artykuł z bloga Świat Czytników można znaleźć tutaj: "Empik wyprzedaje czytniki po 99 zł. Czy warto kupować aż takie starocie?"