866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Promocja w Publio - bon 20 PLN

W ankiecie na temat programów partnerskich w polskich księgarniach sprzedających książki elektroniczne zwyciężył "Bumerang" prowadzony przez sklep woblink.com. Tak zagłosowało 391 osób, spośród czytelników wpisu "Porównanie polskich księgarni z e-bookami: programy lojalnościowe" na blogu Świat Czytników. Może więc zainteresuje Was podobny, choć ciekawszy, pomysł na zachętę do zakupów. Dziś Publio ma swoją wersję tego typu promocji.

 

Tylko dziś zwrot 20 PLN w bonie Publio

 

Każdy, kto dziś dokona zakupów za kwotę minimum 39,99 PLN, otrzyma bon o wartości 20 PLN, do wykorzystania w księgarni do końca maja. W stosunku do programu Woblinka, zaleta akcji Publio jest taka, że można otrzymany zwrot wykorzystać również na tytuły objęte majowymi promocjami. Nie ma limitu minimalnej ceny e-booka, która w Woblinku jest określona na 14,90 PLN. Czy będzie na co wydać bon w maju? Na pewno będzie okazja do zakupów, po obniżonych cenach. Przecież w kalendarzu są choćby zapowiadane już urodziny Publio i Warszawskie Targi Książki... Strona promocji dostępna jest tutaj.

 

 

Wyniki ankiety na temat programów lojalnościowych w polskich księgarniach (źródło: swiatczytnikow.pl)

 

Regulamin promocji znajduje się tutaj.