866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Oceń nową wersję WWW publio.pl (i otrzymaj kod na zniżkę 25%)

Księgarnia Publio zwraca się do swoich klientów o ocenę nowej strony WWW. Wygląd księgarni został niedawno odnowiony, a teraz można się na temat zmian wypowiedzieć w ankiecie.

 

Zaproszenie do wypełnienia ankiety na temat nowej wersji WWW sklepu (źródło: publio.pl)

 

 

W ramach podziękowania za czas spędzony na wypełnienie ankiety, Publio rewanżuje się kuponem zniżkowym - 25% na e-booka nie objętego aktualnie promocją cenową. Ankietę można wypełnić tutaj. Kod jest ważny do końca marca 2016 r.

 

Po wypełnieniu pierwszej części i otrzymaniu wspomnianego wyżej kodu, można wyrazić zgodę na drugą część pytań. To opcja dla osób zapisanych wcześniej do newslettera. W bardziej szczegółowym badaniu jesteśmy pytani na temat zwyczajów zakupowych związanych z e-bookami i korzystaniem z wersji mobilnej ich strony WWW. Księgarnia obiecuje wtedy przesłanie na adres poczty elektronicznej "unikalny kod rabatowy uprawniający do pobrania za darmo jednego z trzech produktów z publio.pl". No to ja już czekam na kod...