866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Reklama Kindle Paperwhite poprawia nastrój

 

Coraz rzadziej oglądam telewizję, jeżeli już, to nagrywam interesujące mnie programy i odtwarzam w dogodnej chwili (z opcją przewijania reklam). Coraz rzadziej słucham radia, jeżeli już, to stacje internetowe (najlepiej bez reklam, lub w nieznanym mi języku). Ilość reklam w „normalnych” mass mediach mnie przytłacza, ich jakość mnie osłabia a poziom głośności wybija z jako takiej równowagi. Nie do końca przyzwyczaiłem się chyba do ich nachalności, wszędobylskości i bylejakości. Reaguję więc odłączeniem, przełączeniem i wyłączeniem.

 

 

Na szczęście nawet w świecie reklamy są ludzie, którym nie brakuje wyczucia, inwencji i poczucia estetyki. A jeśli reklama dotyczy jakiegoś mojego ulubionego produktu, tym bardziej takie wydarzenie cieszy. Wtedy bywa, że sam aktywnie takiej reklamy poszukuję w sieci i ją sobie odtwarzam, bynajmniej nie czując w takich przypadkach zażenowania, które towarzyszy mi w sytuacjach opisanych na początku tego tekstu...

 

Niedawno natrafiłem na reklamę Kindle Paperwhite, wykonaną na zlecenie chińskiego Amazonu. No cóż, mogę Was tylko zaprosić do obejrzenia, tym bardziej, że drugi film pozwala odrobinę za kulisy pracy przy pierwszym filmie.