905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Promocja: ODNOWIONE czytniki Kindle Paperwhite 5 po 450 PLN

W Amazonie wznowiono przecenę odnowionych egzemplarzy Kindle Paperwhite 5. Tym razem można je kupić w najtańszej wersji (8 GB pamięci wewnętrznej) za ok. 450 PLN (ok. 480 PLN z bezpośrednią przesyłką do Polski). Są także dostępne modele z większą pamięcią, a mianowicie 32 GB, czyli Signature Edition (za 141,60 EUR, czyli ok. 655 PLN).

 

 

Odnowione Kindle Paperwhite 5 teraz oferowane są 20% taniej

 

To trochę drożej niż w czasie ostatniej podobne przeceny, ale wciąż jest to atrakcyjna oferta. Osoby, które poprzednio kupiły odnowione czytniki zwracały uwagę, że zwykle Kindleki przysyłane były w opakowaniu zastępczym. Jednak same urządzenia najczęściej wyglądały jak nowe, bez żadnych widocznych śladów użytkowania. W polskim Amazonie nie ma już wersji czytników Kindle Paperwhite 5 z 8 GB pamięci. Najtańsze jakie można kupić mają 16 GB i kosztują obecnie 790 PLN. Zaś za Kindle Paperwhite 5 Signature Edition w polskim oddziale trzeba zapłacić 870 PLN.

 

Kindle Paperwhite 5

odnowiony

(8 GB, wi-fi, czarny, z reklamami)

120,92 EUR

97,15 EUR (ok. 450 PLN)

Kindle Paperwhite 5 Signature Edition

odnowiony

(32 GB, wi-fi, czarny, z reklamami)

176,74 EUR

141,60 EUR (ok. 655 PLN)

 

Przy dojściu do kasy musimy się liczyć z przeliczeniem ceny urządzenia wg polskiej stawki VAT oraz dodania kosztów przesyłki (5,99 EUR). Jeśli reklamy w czytniku będą uciążliwe, można je wyłączyć kontaktując się ze wsparciem przez amazon.com lub amazon.de. Dziś zakupiony czytnik powinien zostać dostarczony pod polski adres między 21 a 24 kwietnia. Nie wiadomo jak długo potrwa akcja. Zapewne do wyczerpania zapasów.

 

Czytniki odnowione objęte są pełną amazonową gwarancją tak samo jak fabrycznie nowe urządzenia. Informację na ten temat znaleźć można na stronie sklepu. Informacje są tam podane w języku niemieckim. Według translatora DeepL brzmienie fragmentu na temat gwarancji jest takie:

Certyfikowane odnowione urządzenia Amazon. Każde certyfikowane odnowione urządzenie Amazon zostało przetestowane i certyfikowane, aby zapewnić, że wygląda jak nowe i jest w pełni funkcjonalne. Każde certyfikowane odnowione urządzenie Amazon zakupione w Amazon jest objęte taką samą ograniczoną gwarancją Amazon, która dotyczy nowych urządzeń. Certyfikowane odnowione urządzenia mogą być zapakowane w tradycyjne pudełko Amazon i będą dostarczane z tymi samymi dokumentami i akcesoriami, które są dołączone do nowych urządzeń”.

 

 

Odsyłacze do sklepu, zawarte w tekście, są częścią programu afiliacyjnego Amazon