905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

Postaw mi kawę na buycoffee.to

E-book GRATIS i KONKURS z nagrodami na jedenaste urodziny księgarni Ebookpoint

Księgarnia ebookpoint.pl obchodzi w tym roku jedenaste urodziny. Podobnie jak w poprzednich latach, przygotowała atrakcyjną ofertę. Akcja rusza 3 XI i obejmie kilkadziesiąt tysięcy przecenionych e-booków i audiobooków. Będę jeszcze o niej pisał. A na razie w ramach zapowiedzi dwie akcje: konkurs z nagrodami w postaci czytników i jeden z puli czterech wybranych e-booków gratis.

 

11. urodziny Ebookpoint

 

Napisz recenzję – powalcz o PocketBooka

Dla swoich czytelników księgarnia przygotowała konkurs, w którym można wygrać jeden z trzech czytników książek: PocketBook Touch HD 3 (plus bon zakupowy o wartości 100 lub 200 PLN) albo PocketBook Era (plus bon zakupowy o wartości 300 PLN). Obydwa czytniki testowałem i spokojnie mogę polecić jako wszechstronne i dobrze działające urządzenia. Recenzja modelu PocketBook Era jest tutaj, a PocketBook Touch HD 3 tutaj.

 

W tym roku można wygrać jeden z trzech czytników

 

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu i kreatywnym zaprezentowaniu zakończenia książki, którą się czytało w młodości. Mamy na to czas do do 20 XI 2022 r. Należy pamiętać o oznaczeniu konkursowej recenzji znacznikiem #11stkaEbookpoint. Szczegóły konkursu znaleźć można na oficjalnej stronie.

 

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

 

Masz konto - odbierz jeden z wybranych e-booków gratis

W ramach zachęty do wzięcia udziału w akcji, księgarnia oferuje swoim czytelnikom jeden z czterech wybranych e-booków. Aby go pobrać, trzeba zaznaczyć odpowiedni tytuł na stronie akcji:

Góry Polski. 60 najpiękniejszych szlaków na weekend. Mountainbook. Wydanie 1” Dariusza Jędrzejewskiego;

Krótka historia psychologii” Joanny Zaręby;

Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji” Agnieszki Ciećwierz;

Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co lubisz i potrafisz najlepiej” Elżbiety Krokosz.

 

Najlepiej wcześniej się zalogować lub założyć konto w księgarni. Następnie zgodzić się na otrzymywanie powiadomień marketingowych na wskazany adres poczty elektronicznej. Jeśli kogoś dany tytuł zainteresuje, nie ma co czekać tylko sobie pobrać. Taniej już raczej nie będzie :)

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to