905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Doceniasz moją twórczość? Postaw mi kawę...

DZIESIĄTE urodziny księgarni Publio

Dziesięć lat temu kupiłem swojego pierwszego e-booka w księgarni Publio. Była to „Fabrykantka aniołków” Camilli Läckberg. Co ciekawe, dziś (brutto) cena jest taka sama jak dziesięć lat temu... Na szczęście nie mam się czego „wstydzić”, bo książkę przeczytałem. Czytałem wtedy na Kindle 3 Keyboard. Do dziś zarówno Kindle jak i Publio sprawują się dobrze. To jedna z moich ulubionych księgarni, gdzie zawsze można liczyć na wsparcie w razie kłopotów z zamówieniem.

 

10. urodziny księgarni Publio (źródło: publio.pl)

 

W tym roku urodziny połączone z akcjami promocyjnymi potrwają od 9 do 13 maja. Podobnie jak w ramach poprzednich akcji, ze sporymi rabatami codziennie będą oferowane książki innego wydawcy. Dziś jest to Dom Wydawniczy Rebis, a w kolejnych dniach będzie: Wydawnictwo Literackie, Prószyński i S-ka, W.A.B. oraz Agora. Dzisiejsza oferta Rebisu dostępna jest tutaj (do 50% zniżki). Równolegle mają też pojawiać się „tematyczne” akcje, jak choćby dzisiejsza „100 kryminałów od 10 zł do 20 zł”. Zachęcam do śledzenia wydarzeń na stronie księgarni.

 

Mój pierwszy zakup w Publio

 

Nie zabrakło również konkursu, w którym można wygrać jeden z 10 czytników PocketBook Touch Lux 5 (Ruby Red). Niestety konkurs jest tylko dla posiadaczy konta na Facebooku. Tegoroczne wyzwanie nie jest łatwe: „Nagraj krótki filmik (15-60 sekund), w którym opowiesz za co najbardziej lubisz Publio.pl oraz e-czytanie. A następnie opublikuj ten filmik w komentarzu pod tym postem konkursowym”. Wspomniany wpis można znaleźć tutaj.

 

W urodzinowym konkursie Publio można wygrać jeden z dziesięciu czytników PocketBook Touch Lux 5 (źródło: fb.com)

 

Sto lat!