905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Lato w LitRes – księgarnia ODDAJE 10 zł na dalsze zakupy

Księgarnia LitRes ruszyła z letnią akcją zwrotu dziesięciu złotych na konto użytkownika. Wspomnianą kwotę można następnie wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie. Ale co ciekawe, nie jest ona potem odejmowana od pełnej, katalogowej ceny książki. Da się ją wykorzystać także do obniżenia ceny zakupu publikacji oferowanych w ramach promocji cenowej.

 

LitRes oddaje dychę za zakupy na kolejne zakupy (źródło: fb.com)

 

Jak skorzystać z rabatu? Po pierwsze trzeba się zalogować na swoje konto w litres.pl i otworzyć zakładkę „Kupon”. Tam należy wpisać kod promocji – LATO10 – i aktywować go. Powinno pojawić się okienko „Aktywowano kupon”. Na razie nasze konto nie zostanie doładowane. Teraz trzeba kupić e-booka, który kosztuje przynajmniej 20 PLN.

 

Aktywowanie kuponu promocyjnego (źródło: litres.pl)

 

Mój wybór padł dziś na Mikołajka– klasykę literatury spółki autorskiej René Goscinny i Jean-Jacques Sempé, a to dlatego, że mam fazę na książki wakacyjne i z dzieciństwa :)

 

 

Sprawdziłem, po zakupie „Mikołajka” na konto w księgarni wróciło 10 PLN (źródło: litres.pl)

 

Po zakończeniu transakcji nasze konto powinno zostać zasilone kwotą 10 PLN na kolejne zakupy. To tyle! Miłej lektury...

 

[Aktualizacja 5 VIII 2020 r.]

Nowi klienci LitRes mogą też użyć kodu 10CYFR, po jego użyciu można uzyskać zwrot 10 PLN przy zakupach za 20 PLN.