904 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

PocketBook InkPad 3 DZIŚ w DOBREJ cenie

Rzadko się zdarza, aby nasze sklepy organizowały istotne obniżki cen czytników książek elektronicznych. Tym razem miło zaskoczyła mnie sieć Euro RTV-AGD. Dziś (29 IX 2019 r.) do godz. 23:45 można kupić bardzo dobry czytnik w (też) bardzo dobrej cenie. W ofercie dnia znalazł się PocketBook InkPad 3 i oferowany jest o ponad 100 PLN taniej niż u konkurencji. Można go kupić za 749 złotych. Przy odbiorze zamówienia w sklepach stacjonarnych sieci, nie płaci się za dostawę.

 

Dzisiejsza oferta PocketBooka InkPada 3 (źródło: www.euro.com.pl)

 

Czytnik (w wersji z brązową obudową) testowałem w zeszłym roku. Choć miał on premierę chwilę temu, to wciąż jest nowoczesnym, bardzo wszechstronnym i sprawnie działającym czytnikiem. Warto w nim przede wszystkim zwrócić uwagę na bardzo dobrej jakości ekran o najwyższej dostępnej rozdzielczości (300 ppi) i większym (niż przeciętnie) rozmiarze (przekątna 7,8 cala). To obecnie największy model marki PocketBook. Ponadto podoba mi się w nim: regulowana temperatura barwowa oświetlenia, wsparcie dla wypożyczalni Legimi (także w wersji bibliotecznej), niewielka masa, odtwarzanie audiobooków i funkcja mechanicznego lektora (TTS). Dość niefortunnie zmniejszone fizyczne przyciski zmiany stron oraz delikatna obudowa należą do słabszych stron tego urządzenia. Dlatego zachęcam do zaopatrzenia się od razu w (najlepiej firmową) okładkę, jeśli planujemy czytanie poza domem. Zachęcam do skorzystania z okazji jeśli ktoś szuka czytnika z większym ekranem, a wcześniej do zapoznania się z całą recenzją we wpisie „PocketBook InkPad 3 – recenzja największego PocketBooka”.