905 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

SIÓDME urodziny księgarni PUBLIO (już jutro)

Księgarnia publio.pl będzie obchodzić w tym roku siódme urodziny. Z tej okazji przygotowano pięciodniową akcję promującą księgarnię. Oczywiście to też może być także okazja dla czytelników, na uzupełnienie biblioteczki. Urodzinowa impreza rozpocznie się w poniedziałek 6 maja i trwać będzie do piątku.

 

Księgarnia Publio obchodzi siódme urodziny

 

Wygląda na to, że siódemka może być szczęśliwa szczególnie dla osób poszukujących audiobooków w atrakcyjnych cenach. Pięć wybranych tytułów będzie można kupić (w kolejnych dniach akcji) po 7 złotych. Podobnie, w kolejnych dniach cena pięciu wybranych e-booków zostanie obniżona do 12 złotych. Codziennie, oferta e-booków kolejnych pięciu wydawców zostanie obniżona o 50% (nie DO, ale O 50%). Urodzinową promocję będą uzupełniać także konkursy. Nie wiem, co w nich będzie do wygrania, ale znając Publio, warto powalczyć.

 

Potwierdzenie aktywacji mojego konta w publio.pl z 9 V 2012 r.

 

Zachęcam do akcji, bo z Publio jestem od początku i się na obsłudze tego sklepu nigdy nie zawiodłem. Konto w księgarni zarejestrowałem 9 V 2012 roku, czyli w dniu premiery serwisu. Pierwszym moim zakupem była „Fabrykantka aniołków” Camilli Läckberg (za 27,90 PLN). Ale częściej jednak korzystałem z bardziej „promocyjnych cen”...

 

Zapowiedź atrakcji przewidzianych w ramach siódmych urodzin Publio

 

Miałem już się trochę ograniczyć z kupowaniem e-booków z powodu pokaźnego elektronicznego stosiku... Ale właśnie się zorientowałem, że czytane przeze mnie ostatnio dwie czy trzy książki, już nie są dostępne w księgarniach! To (przynajmniej) mnie trochę usprawiedliwia z kupowaniem „na zapas”... Do zobaczenia na imprezie :)