872 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

PocketBook Basic Lux w wersji beżowej już na rynku rosyjskim

 

Ciekawe, czy zobaczymy w Polsce kolejną kolorystyczną wersję bardzo udanego PocketBooka Basic Lux? Recenzowałem niedawno ten model w wersji z brązową obudową. Patrzę sobie dziś na stronę rosyjską producenta i zobaczyłem, że jest tam także beżowa odmiana (na rynek rosyjski oczywiście). Basic Lux jest tam obecny pod nazwą PocketBook 615 Plus.

 

PocketBook Basic Lux w wersji rosyjskiej jako beżowy PocketBook 615 Plus (źródło: pocketbook.ru)

 

Poza kolorem obudowy, niczym nie różni się od recenzowanego przeze mnie PocketBooka. No może jeszcze tym, że wersja sprzedawana na wschodnie rynki ma słownik angielsko-rosyjski. Czytnik sprzedawany u nas ma niestety tylko średnio przydatny słownik angielsko-niemiecki oraz Webster's Dictionary 1913.

 

Бежевый PocketBook 615 Plus (źródło: pocketbook.ru)

 

Warto pamiętać, że nie wszystkie produkty firmy sprzedawane w Rosji, trafiają do sprzedaży także u nas. Beżowa wersja wygląda na wizualizacjach bardzo ładnie. Liczę więc, że pojawi się także u nas.