881 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe Czytanie

cyfranekblog@protonmail.com - rynek e-booków, czytników książek: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Bookeen Cybook, Icarus, Nolim, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. 

Kindle Voyage – odnowiony, z certyfikatem - znowu dostępny, do tego taniej o 10 EUR

 

Odnowione czytniki Kindle Voyage, wersję z certyfikatem (cokolwiek to znaczy), znowu można zamawiać do Polski. Są teraz oferowane taniej o 10 EUR.

 

Kindle Voyage certyfikowany teraz jest taniej w niemieckim Amazonie (źródło: amazon.com)

 

Piszę o tym dlatego, że do niedawna Amazon nie wysyłał ich do Polski. Dostępne były (bardzo rzadko) egzemplarze używane w ramach „Warehouse deals”. A jeśli się pojawiły, błyskawicznie były wykupywane. Egzemplarze „certyfikowane” są w ofercie cały czas, ale można było zamawiać tylko na adres niemiecki. Obecnie ta wersja jest dostępna do zamówienia na polski adres. Jak już wspomniałem, cena jest teraz niższa o 10 EUR.

 

Kindle Voyage (odnowiony, z certyfikatem)

cena 164,34 EUR (ok. 700 PLN)

Kindle Voyage (nowy)

cena 196,38 EUR (ok. 835 PLN)

 

Przeliczenia na złotówki należy traktować orientacyjnie. Ostateczna cena zależy od kursu euro i prowizji banku. Dostawa jest bezpłatna.

 

Podsumowanie zamówienia certyfikowanego Kindle Voyage (źródło: amazon.de)

 

Kindle Voyage to chyba najbardziej udany do tej pory czytnik Amazonu. Jako pierwszy był wyposażony w ekran o najwyższej dostępnej do dziś rozdzielczości (300 ppi, przekątna 6 cali). Na płaskim froncie umieszczono w nim ciśnieniowe przyciski zmiany stron, które ułatwiają zmianę stron. Nie jest to najnowsza konstrukcja, ale to wciąż to jeden z najszybciej działających i najprzyjemniejszych w korzystaniu czytników na rynku.

 

Planowana dostawa na 14 grudnia (źródło: amazon.de)

 

Według opisu w sekcji pomocy „Zertifizierte, generalüberholte Amazon-Geräte” na stronach niemieckiego Amazonu, sprzęt powinien wyglądać i działać jak nowy. Objęty jest roczną gwarancją.

 

Przypominam, że wciąż trwa obniżka cen Kindle 8 i Kindle Paperwhite 3 w niemieckim Amazonie oraz Kindle Paperwhite 3 we francuskim oddziale.

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach czytników, motywujecie mnie do dalszej pracy :)