866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Ostatnia szansa na wygranie PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red w świątecznym konkursie Publio

Księgarnia publio.pl zwykła organizować podobne konkursy z okazji targów książki, a tym razem czytnik PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red może trafić do zwycięzcy konkursu świątecznego. W puli nagród są również bony na zakupy w sklepie. To już ostatnia tura konkursu w bieżącym roku, a wyzwanie – fotograficzne.

 

"Święta z Publio" - ostatnia odsłona (źródło: publio.pl)

 

Co trzeba zrobić?

Zadanie dla klientów Publio jest proste, ale na pewno niełatwe. Otóż do 25 XII należy wysłać na adres konkurs@publio.pl zdjęcie (warto sprawdzić w regulaminie jak je przygotować). Ekipa Publio liczy na to, że prace konkursowe będą zaskakujące i jednocześnie wprawiające w świąteczny nastrój. Sądząc po akcjach promocyjnych księgarni, nie będzie to wcale takie łatwe. Ale warto spróbować, bo...

 

Co można wygrać?

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma czytnik książek elektronicznych PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red. Urządzenie wyposażone jest w sześciocalowy ekran E-Ink Carta o rozdzielczości 213 ppi, fizycznymi przyciskami zmiany stron i obsługą wielu formatów plików. Do tego firmowa okładka. Zapewne będą i tacy, co ucieszą się z nagród za zajęcie kolejnych miejsc: za drugie – bon na zakupy w księgarni na 200 PLN, trzecie – na 100 PLN, a czwarte – torba pełna książkowych upominków.

 

Do dzieła :)

 

Oficjalna strona konkursu: http://www.publio.pl/swieta-z-publio-2016.html

Regulamin konkursu: http://www.publio.pl/swieta-z-publio-2016-tydzien-4-regulamin.html