866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Voyage taniej o 30 EUR (Kindle 8 i Kindle Paperwhite 3 również tańsze)

 

Dziś rozpoczęła się promocja cenowa na wszystkie aktualne czytniki Kindle z wyjątkiem najdroższego - Oasis. Największa obniżka objęła Kindle Voyage. Ten można nabyć taniej aż o 30 EUR. Kindle Paperwhite 3 jest tańszy o 20 EUR a Kindle 8 – o 10 EUR. Promocja jest ważna do 16 VIII 2016 r. do godz. 9:00 (chyba, że czytniki zostaną wcześniej wykupione).

 

Od dziś Kindle Voyage w bardzo atrakcyjnej cenie (źródło: amazon.de)

 

Dodatkowym atutem zakupu Kindle teraz jest sprzyjający zakupom w niemieckim Amazonie – kurs euro. Euro jest obecnie najtańsze od kwietnia tego roku.

 

Kurs euro w ostatnich trzech miesiącach (źródło: biznes.pl)

 

Przypominam, że niemiecki Amazon wysyła zakupy do Polski bezpłatnie (o wartości powyżej 49 EUR) . Ceny wyświetlone na stronach Amazonu zawierają niemiecki VAT. Po wybraniu polskiego adresu dostawy zostanie naliczona polska (wyższa) stawka. Do naszego kraju można zamówić czytniki w wersji bez reklam (niem. „Ohne Spezialangebote”).

 

Promocją nie jest objęty Kindle Oasis (źródło: amazon.de)

 

Tym razem warto szczególnie zwrócić uwagę na korzystną ofertę dotyczącą Kindle Voyage. Poza cechującym go bardzo dobrym ekranem, stabilnością pracy i prostotą obsługi, został on wyposażony w ciśnieniowe przyciski zmiany stron. Są one usytuowane po bokach ekranu, w ramce. To rozwiązanie, które dla mnie osobiście jest bardziej komfortowe w porównaniu do czytników, które są obsługiwane wyłączenie przez ekran dotykowy. Jeśli komuś brakuje fizycznych przycisków, a szuka nowego Kindelka i ma większy niż przeciętnie budżet – to jest dobry moment na rozważenie zakupu. Dziś zamówiony czytnik, powinien dotrzeć jeszcze w tym tygodniu, bo między 11 a 12 sierpnia.

 

Podsumowanie zamówienia Kindle Voyage na polski adres (źródło: amazon.de)

 

Poniżej prezentuję czytniki objęte promocją, a ceny (już uwzględniające polską stawkę podatku VAT) przeliczyłem orientacyjnie na złotówki. Ich ostateczna wysokość zależy od kursu euro oraz prowizji banku.

 

Promocyjna oferta czytników Kindle w amazon.de:

 

Kindle 8 (czarny, bez reklam)

cena 72,35 EUR (ok. 315 PLN)

Kindle 8 (biały, bez reklam)

cena 72,35 EUR (ok. 315 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, czarny)

cena 124,02 EUR (ok. 535 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi + 3G, bez reklam, czarny)

cena 186,04 EUR (ok. 805 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam, biały)

cena 124,02 EUR (ok. 535 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi + 3G, bez reklam, biały)

cena 186,04 EUR (ok. 805 PLN)

Kindle Voyage (wi-fi)

cena 165,37 EUR (ok. 715 PLN)

Kindle Voyage (wi-fi + 3G)

cena 227,39 EUR (ok. 985 PLN)

 

 

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)