866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Paperwhite 3 w najniższej cenie, Kindle Voyage znacznie taniej z okazji Prime Day [nieaktualne]

 

Najpopularniejszy czytnik Kindle Paperwhite 3 można dziś kupić w najniższej dotąd cenie, o 50 EUR taniej,  w ramach promocji organizowanych z okazji Prime Day. Kindle Paperwhite 3 kosztuje dziś w niemieckim Amazonie 89,99 EUR (wersja wi-fi, bez reklam) a Kindle Voyage jest tańszy o 40 EUR (za 150 EUR). Akcja została wymyślona przez Amazon na potrzeby promowania usługi „Amazon Prime” a oferta skierowana jest do uczestników tego programu lojalnościowego. Ale, jak się okazuje, mogą z niej skorzystać również ci, którzy tylko wpiszą się na bezpłatny okres próbny... i tu pojawia się szansa na bardzo tani zakup czytnika Kindle.

 

Tylko 12 lipca specjalne ceny, nawet dla chwilowych uczestników "Amazon Prime" (źródło: amazon.de)

 

Usługa „Amazon Prime”, w cenie 49 EUR rocznie, obejmuje m.in. jednodniową dostawę zakupów (np. w 14 niemieckich metropoliach), wcześniejszy dostęp do krótkotrwałych promocji cenowych, nielimitowana objętość konta w chmurze na przechowywanie swoich plików graficznych, dostęp do strumieniowego oglądania ok. 15 tys. filmów i programów telewizyjnych oraz odsłuchu wielu utworów muzycznych, wypożyczanie książek na Kindle. Wszystko to jednak nie jest skierowane do polskojęzycznego odbiorcy i ma u nas ograniczone znaczenie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie włączenia się do programu na trzydziestodniowy, bezpłatny okres testowy. Amazon zapewnia, że można z niego zrezygnować w każdej chwili. Przy przycisku zachęcającym do przyłączenia się do programu „Prime” (ang. „Start your 30-day Prime free trial membership” niem „Starten Sie Ihre 30-Tage-Prime-Probemitgliedschaft”) jest umieszczona od razu adnotacja „zrezygnuj w dowolnej chwili (ang. „Cancel anytime” niem. „Jederzeit kündbar”). W czasie bezpłatnego okresu próbnego można korzystać z ogłaszanych właśnie specjalnych ofert. Można więc stać się uczestnikiem programu na okres kilku dni, na przykład zanim przesyłka nie dotrze do domu. Usługę Prime w każdej chwili można wyłączyć w sekcji zarządzaj uczestnictwem w programie Prime (ang. „Manage Your Prime Membership” )

 

Usługa Prime skierowana jest do klientów niemieckiego Amazonu, a dla mieszkańców Polski ma wątpliwą użyteczność (źródło: amazon.de)

 

Do wyboru jest dziś w obniżonej cenieKindle Paperwhite 3 lub Kindle Voyage. Dostawa na polskie adres jest bezpłatna. Wskazane w poniższych tabelkach ceny nie pokazują się na stronie sklepu w górnym pasku prezentującym ofertę czytników Kindle, ale widać je na stronie produktu, po przejściu z poniżej zamieszczonych odsyłaczy. Cena w polskich złotych zależy od kursu euro i prowizji naszego banku. Przy zamawianiu należy wybrać opcję "Deal of the Day" lub "Prime Exclusive Deal". Można w ten sposób zamówić jeden czytnik z danego rodzaju (np. jeden biały i jeden czarny).

 

Obniżona cena 89,99 EUR Kindle Paperwhite 3 dotyczy również uczestników darmowego okresu próbnego usługi Prime (źródło: amazon.de)

 

Oferta Kindle Paperwhite 3 w dniu 12 VII 2016 r.

Kindle Paperwhite 3 (czarny, wi-fi, bez reklam)

cena 89,99 EUR (ok. 405 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (czarny, wi-fi+3G, bez reklam)

cena 149,99 EUR (ok. 670 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (biały, wi-fi, bez reklam)

cena 89,99 EUR (ok. 405 PLN)

Kindle Paperwhite 3 (biały, wi-fi+3G, bez reklam)

cena 149,99 EUR (ok. 670 PLN)

 

Oferta Kindle Voyage w dniu 12 VII 2016 r.

 

Kindle Voyage (wi-fi, bez reklam)

cena 149,99 EUR (ok. 670 PLN)

Kindle Voyage (wi-fi + 3G, bez reklam)

cena 209,99 EUR (ok. 935 PLN)

  

Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)