866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Walentynkowe promocje cenowe czytników książek

Walentynki stały się kolejną okazją do promocji najdziwniejszych produktów i usług, ale na szczęście ten trend nie ominął też czytników e-booków. Oto przegląd aktualnych dziś ofert.

 

Kindle Paperwhite 3 taniej o 20 EUR

Niemiecki Amazon dziś kończy promocję cenową Kindle Paperwhite 3. Czytnik kupić można o 20 EUR taniej bezpośrednio do Polski lub przez pocztowego pośrednika. Szczegóły promocji podałem we wpisie "Kindle Paperwhite 3 taniej o 20 EUR z bezpłatną wysyłką do Polski".

 

Kobo Glo HD taniej o 30 EUR

Chyba najniższa do tej pory cena czytnika Kobo Glo HD, pojawiła się właśnie we francuskiej sieci FNAC, w ramach akcji "Bon plan Saint-Valentin". Tam kupowałem swojego pierwszego Kobo Mini. Sklep wysyła zakupy do Polski. Oferowany w promocyjnej cenie 99,99 EUR model rozpoczął w zeszłym roku wprowadzanie ekranów o rozdzielczości 300 ppi do czytników w umiarkowanej cenie. To solidny czytnik z bardzo dobrym ekranem. Urządzenie można zamówić tutaj.

 

Kobo Glo HD taniej o 30 EUR (źródło: fnac.com)

 

Jeśli tylko znajdę jakieś przeceny na podobnym poziomie w Polskich sklepach, nie omieszkam Was o tym poinformować. Korzystając z moich odsyłaczy przy zakupach Kindle, motywujecie mnie do dalszej pracy :)