866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Paperwhite 3 taniej w niemieckim Amazonie

Europejskie oddziały sklepu Amazon rozpoczęły wysyłkę czytników Kindle do Polski. Pisałem o tym w piątek. Dziś nadarza się okazja, aby wykorzystać nową funkcjonalność. Czytniki Kindle Paperwhite 3 kupić dziś można ze zniżką 20 EUR.

 

Nowy Kindle paperwhite 3 taniej w niemieckim Amazonie (źródło: amazon.de)

 

Nie wiem, z jakiej okazji są takie ceny. Można się domyślać, że na przykład z powodu pierwszych w tym sezonie opadów śniegu w Polsce? A może z okazji Targów Książki we Frankfurcie, które są największą tego typu imprezą w Niemczech i rozpoczynają się w tym tygodniu? Tak więc z okazji (tu wstaw odpowiednią okazję) tegoroczne czytniki Kindle Paperwhite 3 dostępne są z rabatem 20 EUR (do 19 X).

 

Przykładowe podsumowanie zamówienia dla Kindle Paperwhite 3 (wi-fi, bez reklam) z bezpośrednią wysyłką z niemieckiego Amazonu do Polski (źródło: amazon.de)

 

Przypominam, że od 9 X 2015 r. wersje bez reklam można zamówić bezpośrednio do Polski. Przy cenie podanej dla klientów niemieckich należy wtedy uwzględnić (wyższy) polski podatek VAT. W poniższej tabeli podałem ceny z uwzględnionym już z polskim podatkiem. Wersje z reklamami (niem. „Mit Spezialangeboten”) wciąż da się przesłać do Polski poprzez sprawdzonego pośrednika (Mailboxde). A i reklamy można łatwo wyłączyć. Te modele sprzedawane są z niemieckim VATem, więc do zapłaty obowiązuje cena wyświetlona na stronie produktu.

 

 

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi z reklamami)

99,99 EUR (przesyłka do Polski przez mailboxde od 8,09 EUR)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi + 3G z reklamami)

159,99 EUR (przesyłka do Polski przez mailboxde od 8,09 EUR)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi bez reklam)

124,02 EUR (bezpośrednia przesyłka z Amazonu do Polski od 5,73 EUR)

Kindle Paperwhite 3 (wi-fi +3G bez reklam)

186,04 EUR (bezpośrednia przesyłka z Amazonu do Polski od 5,73 EUR)

 

A niezdecydowanym polecam ewentualnie moją recenzję Kindle Paperwhite 3.

 

Jesienna promocja Kindle Paperwhite 3...