866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Kindle Paperwhite 3 taniej o 5 EUR w niemieckim Amazonie

Niedługo po premierze Amazon Kindle 3, sklep zdecydował się na obniżenie ceny najnowszego czytnika. Nie jest to duża obniżka, o 4,99 EUR, ale dla zainteresowanych i do tej pory niezdecydowanych - dobre i to.

 

Nowa cena Kindle Paperwhite 3 w amazon.de (źródło amazon.de)

 

 

O najnowszym czytniku Amazona, którego wysyłka rozpoczęła się 27 czerwca 2015 r., pisałem już w tekście "Pierwsza filmowa prezentacja Kindle Paperwhite 3 z niemieckiego Amazonu". To nowa, trzecia generacja najpopularniejszego czytnika cechująca się ekranem o podwyższonej rozdzielczości. Czytnik kupiony w niemieckim Amazonie jest dla nas najtańszą opcją, a teraz, dzięki obniżce ceny - zakup w niemieckim Amazonie jest jeszcze bardziej atrakcyjny cenowo. Po dodaniu kosztów przesyłki z Niemiec, cena wersji z reklamami powinna wynosić około 516 złotych (zależne od kursu euro i wybranej opcji przesyłki do Polski). O tym, jak zamówić czytnik w niemieckim Amazonie, pisałem szczegółowo w artykule "Jak kupić czytnik Amazon Kindle w niemieckim oddziale Amazon?".

 

Czytnik Kindle Paperwhite 3 (wersja z reklamami) w cenie 115 EUR można kupić tutaj.

 

Kindle Touch 2014 (Kindle 7) także tańszy o 5 EUR w amazon.de (źródło: amazon.de)

 

Taniej o 5 EUR sprzedawany jest też podstawowy model Kindle. Ten czytnik recenzowałem na moim blogu w lutym tego roku, co opisałem we wpisie: Najtańszy Kindle 7 (Kindle Touch 2014) z niemieckiego oddziału Amazon - recenzja czytnika z ekranem 6". Wersja z reklamami oferowana jest właśnie za 55 EUR. Można ją kupić tutaj.

W przypadku opisanych czytników, nie powinno być kłopotów z pozbyciem się reklam. Jak to zrobiłem z moim czytnikiem, opisałem tutaj: "Jutro koniec promocji Kindle 7 w niemieckim Amazonie (amazon.de)".