866 Obserwatorzy
21 Obserwuję
cyfranek

Cyfranek - Cyfrowe czytanie

Czytniki książek elektronicznych, e-booki. Recenzje i testy: Amazon Kindle, PocketBook, Tolino, Rakuten Kobo, Cybook, Icarus, Sony, TrekStor, Dibuk Saga, Nook, Onyx Boox. Kontakt: cyfranekblog@protonmail.com.

Promocja cenowa na Kindle 7 w polskim sklepie

Dotychczas informowałem głównie o ciekawych ofertach cenowych w sklepach zagranicznych. A dziś trafia się okazja również w kraju. Recenzowany niedawno przeze mnie czytnik Kindle 7 (tutaj recenzja) znalazł się dziś w "napromocyjnej" ofercie sklepu redcoon.pl. To podstawowy model w ofercie sklepu Amazon. Cechuje się przede wszystkim bardzo dobrym ekranem jak na urządzenie w tej cenie. Działa stabilnie, sprawnie i szybko, jest to więc urządzenie, które powinno spełnić podstawowe wymagania czytelnika e-booków.

 

Ograniczona ilościowo oferta redcoon.pl

 

Czytnik (ograniczona liczba sztuk) oferowany jest w cenie 282 PLN. To mniej więcej tyle samo, ile byśmy musieli zapłacić sprowadzając ten czytnik z niemieckiego Amazonu przez mailboxde (o czym pisałem tutaj). Nie jest to więc jakaś szalona okazja. Ale kto nie chce kupować bezpośrednio w niemieckim Amazonie, lecz w sklepie z polskim paragonem/fakturą/gwarancją, może to oferta właśnie dla niego.

Kindle 7 można zamawiać ze specjalnej puli dostępnej tutaj.